درباره ما - فروشگاه اينترنتي خبرگزاري فارس
برای نمایش بهتر سایت از مرورگر FireFox یا Internet Explorer ورژن بالای 8 استفاده کنید، برای دریافت اینجا کلیک کنید
اطلاعات تلفنی ٨٨٩١١٦٦٩-٠٢١
جستجوی پیشرفته
درباره ما

جامعه امروزی به دلیل مشکلات عدیده زندگی شهری؛ چون ترافیک، مسافت­های طولانی در داخل شهر تهران، دسترسی سخت در برخی نقاط کشور، مشغله فراوان، عدم امکان مقایسه کتاب­ها در یک مکان با خیال راحت، خرید کتاب را تبدیل به امری سخت کرد که نیازمند اختصاص وقت زیاد است، به همین خاطر فروشگاه « اينترنتي خبرگزاری فارس» با هدف تسهيل خريد كتاب، تقویت گفتمان فکری و فرهنگی انقلاب اسلامی، ایجاد مرکز فروش اینترنتی کتاب به دنبال آن است تا مخاطبان عرصه علم بدون اتلاف وقت در مکانی مناسب (منزل ، محل کار ،... )، از کتاب­های ارایه شده در فروشگاه اینترنتی کتب خبرگزاری فارس دیدن کرده و پس از بررسی کتاب­ها، گزینه مورد علاقه خود را برای خرید انتخاب نمایند.

همچنین جهت رسیدگی به کلیه امور مشتریان از جمله ثبت سفارشات خرید اینترنتی کتاب، پاسخ به سؤالات در مورد خرید و فروش اینترنتی کتاب و دریافت نظرات و پیشنهادات، انواع راه های ارتباطی از جمله تلفن، ایمیل و فکس برای خرید آنلاین کتاب در نظر گرفته شده است که از طریق صفحه اصلی سایت یا صفحه تماس با ما قابل دسترسی است.

پرفروش ها
اطلاعات تماس
موسسه فرهنگی خبرگزاری فارس: میدان فردوسی- کوچه شاهرود – پلاک 1
انتشارات خبرگزاری فارس: تهران - خ انقلاب - بعد از میدان فردوسی -ضلع شمال شرقی چهارراه کالج- کوچه شهید سعیدی- بن بست شبنم- طبقه همکف- کتابفروشی انتشارات خبرگزاری فارس
شماره تماس ٨٨٩١١٦٦٩-٠٢١
سامانه پیامکی
ایمیل publications@farsnew.com