درباره ما - فروشگاه اينترنتي خبرگزاري فارس
برای نمایش بهتر سایت از مرورگر FireFox یا Internet Explorer ورژن بالای 8 استفاده کنید، برای دریافت اینجا کلیک کنید
اطلاعات تلفنی ٨٨٨٩٥٥٤١-٠٢١
جستجوی پیشرفته
درباره ما

جامعه امروزی به دلیل مشکلات عدیده زندگی شهری؛ چون ترافیک، مسافت­های طولانی در داخل شهر تهران، دسترسی سخت در برخی نقاط کشور، مشغله فراوان، عدم امکان مقایسه کتاب­ها در یک مکان با خیال راحت، خرید کتاب را تبدیل به امری سخت کرد که نیازمند اختصاص وقت زیاد است، به همین خاطر فروشگاه « اينترنتي خبرگزاری فارس» با هدف تسهيل خريد كتاب، تقویت گفتمان فکری و فرهنگی انقلاب اسلامی، ایجاد مرکز فروش اینترنتی کتاب به دنبال آن است تا مخاطبان عرصه علم بدون اتلاف وقت در مکانی مناسب (منزل ، محل کار ،... )، از کتاب­های ارایه شده در فروشگاه اینترنتی کتب خبرگزاری فارس دیدن کرده و پس از بررسی کتاب­ها، گزینه مورد علاقه خود را برای خرید انتخاب نمایند.

همچنین جهت رسیدگی به کلیه امور مشتریان از جمله ثبت سفارشات خرید اینترنتی کتاب، پاسخ به سؤالات در مورد خرید و فروش اینترنتی کتاب و دریافت نظرات و پیشنهادات، انواع راه های ارتباطی از جمله تلفن، ایمیل و فکس برای خرید آنلاین کتاب در نظر گرفته شده است که از طریق صفحه اصلی سایت یا صفحه تماس با ما قابل دسترسی است.

اطلاعات تماس
تهران - خیابان انقلاب - چهارراه کالج- کوچه شهید سعیدی- بن بست شبنم- معاونت آموزش و پژوهش خبرگزاری فارس - انتشارات خبرگزاری فارس
شماره تماس ٨٩٩٨٨٥٩-٠٩٠١
سامانه پیامکی
ایمیل publications@farsnew.com